HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

Dünyanın büyümeye hızla devam ettiği, her geçen gün ihtiyaçların kendini yenilediği bir zaman diliminde, bizler de birikim ve deneyimlerimizi yeniliyoruz.

Tam donanımlı ve her geçen gün kendini yenileyen deneyimli teknik ekibimiz ve uzman kadromuzla, müzik sektöründe inovatif yaklaşımlarımız ile hizmet verirken, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.

Firmamızın en küçük prosesinde dahi çalışanlarımızın ve öğrencilerimizin sağlığı için her türlü önlem alınmıştır.

Tüm bu çalışmaları yürütürken her kaynağın bir gün son bulabileceği bilinci ile sürdürülebilir çevre anlayışını benimseyip yaygınlaştırmak da birincil ödevlerimizdendir.

Kaliteli, hizmet odaklı ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini eksiksiz sağlayan bir anlayışla çocuklarımıza yaşanabilir yarınlar sağlamak için faaliyetimizde ne yapılması gerekiyorsa yapmakta olduğumuzu, dahası için de her zaman hazır olduğumuzu söylemekten mutluluk duyarız.

Yola çıktığımız ilk günden beri hiç yorulmadan çalışıyor, eğitimleri istenen kalitede hatasız veriyor, söz verdiğimiz terminde ve özelliklerde öğrencilerimize sunmak için büyük hassasiyet gösteriyoruz.  En büyük sermayemiz öğrenci ve velilerimizin bize duyduğu güvendir. Uzun yıllardır çalıştığımız öğrencilerimizin memnuniyeti bunun en büyük ispatıdır.

İLKELERİMİZ

  • Çözüm odaklılık
  • Çevreye duyarlılık
  • Müşteri memnuniyeti
  • Yüksek stok kapasitesi
  • Zamanında teslimat

MİSYON ve VİZYONUMUZ

  • Müzik Sektöründe, insan sağlığını korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyen yaklaşımımızla yüksek nitelikli üretim hizmeti sunarak, güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen ilk on şirketin arasında yer almak. 
  • İnsanlık için uzun ve sağlıklı yaşamın sırlarını keşfetmek ve bunun için kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir, sağlıklı ürünleri  insanlığın yararına sunmak.

AKADEMİMİZDEN KARELER